Ring Servis

Ücretsiz seyahat uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma GRAPHICART REKLAM VE BILISIM HIZMETLERI LIMITED SIRKETI
Toplu taşıma araçlarını kullanmayı sevmiyorsanız; artık işinize giderken Ring Servis uygulaması en büyük yardımcınız.

Ring Servis uygulaması ile kalabalıklardan sıyrılarak sizin için özel olarak ayrılan koltuklarda dinlenerek seyahatinizi gerçekleştirebilir, ev ve iş yerlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran Ring Servis uygulamasını sizde cihazınıza yükleyin, daha konforlu seyahat edin!

Daha huzurlu ve güvenli olan Ring Servis uygulaması, araçlarınızın tamamını GPS sistemi ile 7/24 takip etmenize de olanak sağlar. Tüm yasal belgelere de sahip olan bu uygulama araç kullanan şoförler için SRC belgesi de sunar. Ayrıca bu uygulamada Psikoteknik gibi önemli testlerden geçmiş kişilerden de oluşmaktadır.

Basit ve kullanışlı ara yüzü sayesinde hayatınızı kolaylaştıran bu uygulama, ekonomik açıdan da kolaylık sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz olan Ring Servis uygulamasını kullanmakta oldukça kolay! Toplu taşıma araçlarına ödediğiniz bütçelerle eş değer olan bu uygulama; hem daha konforlu hem de daha güvenilir bir yolculuk imkânı sağlıyor. Tek dokunuşla cihazınıza yükleyebileceğiniz Ring Servis uygulaması ile hayatınızı daha rahat yaşamak ister misiniz?

 

Daha Fazla Göster
Ring Servis indir
DİĞER SÜRÜMLER